Зарубіжні зірки в українській вишивці

14.03.2020

Мистецтво української вишивки коренями сягає до сивої давнини. За час свого існування воно постійно розвивалось, доповнюючи багатством змістовність власного орнаменту. Тоді як колись вишиті сорочки в переважній більшості носили прості люди, сьогодні ситуація кардинально змінилась. Українці затямили, що вишиванка – це не тільки національна окраса, стародавній атрибут, дань пам’яті минулому, але й стильний одяг, універсальність якого не може бути переоцінена. З розповсюдженням інтернету, популярність вишиванки зростає. З 2006 року Україна запровадила офіційне свято на її честь – День вишиванки розрісся настільки швидко, що сьогодні його помпезність й популярність можна порівняти навіть з Великоднем!

     Як щодо світової слави? Чи надкусила вишиванка свій шматочок від загального пирога? Відповідь однозначна – вона його проковтнула цілком. Свого часу національний український одяг не одноразово потрапляв на шпальти провідних американських і європейських журналів чи газет. Проте, справжню популярність засвідчують факти, а саме – зарубіжні зірки, які полюбляють одягатись в український одяг.

    Список розпочне Арнольд Шварценегер, який неодноразово лесно відгукувався про Україну, а також підтримував її в нелегкі часи. На цьому фото ви можете побачити його разом із Сільвестром Сталоне.

   Відома співачка і модниця Лана Дель Рей теж відчула магію української вишивки.

   Міла Куніс – акторка й модель українського походження, родом з Чернівців, пропагує національний одяг у Штатах.

   А це британський бізнесмен Річард Бренсон, який у 2007 році потрапив до британського рейтингу «100 геніїв сучасності». Не дивно, що він надає перевагу українській вишивці (ще й шолома з козаками натягнув для повного щастя).

 Ви здивуєтесь, але й російська телеведуча Ксенія Собчак демонструє свою палку любов до української вишивки.

Сандра Баллок також не залишається осторонь.

Світовий улюбленець, актор і каскадер Джекі Чан встиг впіймати ноти українського шарму.

Тейлор Свіфт аж ніяк не пропустить нагоди одягнути дещо ексклюзивне!

Та коли вишиванку одягає сама принцеса Данії – це вже про щось таки свідчить.

Тож – не цурайтесь свого! Носіть вишиванку щодня і будьте здорові!